Usługa pośrednictwa w kontaktach handlowych Włochy-Polska

Pragną Państwa prowadzić biznes z włoskimi firmami, ale brak znajomości języka ogranicza Państwa dążenia? Chcieliby Państwo wreszcie wdrożyć w życie swój pomysł i wyjść ze swoją firmą poza granice Polski? Zachęcam do skorzystania z mojego pośrednictwa w kontaktach biznesowych.

Dlaczego warto skorzystać z usług pośrednictwa na włoskim rynku?

Włoski kontrahent bardzo docenia, gdy partnerzy biznesowi komunikują się w jego języku. To pokazuje szacunek dla jego kultury, buduje zaufanie i jest dowodem poważnych zamiarów. Przedsiębiorca może stracić szansę na udaną współpracę i duży przychód tylko dlatego, że nie zna kultury swoich rozmówców.

Pośrednictwo handlowe pomoże Państwu pokonać tę przeszkodę i odnieść sukces. W ramach kompleksowych usług i działań przeprowadzę badanie rynku włoskiego, zajmę się komunikacją z partnerami biznesowymi, wytłumaczę zawiłe kwestie językowe i zdobędę cenne kontakty na Półwyspie Apenińskim. W rezultacie Państwa sprzedaż towarów i usług we Włoszech znacznie wzrośnie.

Na czym polega pośrednictwo w kontaktach handlowych z Włochami?

Mój zakres działalności gospodarczej obejmuje m.in.

• badanie rynku włoskiego

• wyszukiwanie potencjalnych partnerów biznesowych i usługobiorców

• tłumaczenie ofert i umów

• załatwianie spraw urzędowych

• komunikację z kontrahentami i pośrednikami handlowymi

• uczestnictwo na targach branżowych

• tłumaczenie ustne podczas spotkań i rozmów biznesowych

Pośrednictwo handlowe w badaniu rynku włoskiego

Zawarcie ze mną umowy pośrednictwa handlowego to pierwszy krok w stronę sukcesu na włoskim rynku. Pomogę Państwu na każdym etapie, zaczynając od badania rynku. Moje świadczenia obejmują m.in. przygotowanie danych na temat preferencji konsumentów, analizę konkurencji, doradztwo w sprawie regulacji prawnych, identyfikację odpowiednich kanałów dystrybucji oraz śledzenie aktualnych trendów. Działając na własną rękę, stracą Państwo cenny czas. Korzystając z moich usług, zyskują Państwo kompleksowe informacje dotyczące sytuacji na włoskim rynku.

Pośrednik w załatwianiu spraw urzędowych we Włoszech

Nawet najprostsze sprawy urzędowe wydają się skomplikowane, gdy trzeba je załatwiać w obcym języku. Włoska biurokracja i system podatkowy znacznie różnią się od polskich. Korzystając z moich usług pośrednictwa, poczują się Państwo pewniej i unikną kosztownych błędów. Wytłumaczę, jak działają włoskie podatki od towarów i usług, i co zawierają poszczególne formularze niezbędne do prowadzenia biznesu we Włoszech. Służę wsparciem również podczas zawierania umów z klientami.

Usługa pozyskiwania cennych kontaktów

Dostawca, agent nieruchomości, pośrednik, sprzedawca, kontrahent, notariusz, prawnik? Proszę określić, kogo Państwo poszukują, a pozyskam cenne kontakty na zlecenie. Znajomość włoskich realiów znacznie pomaga w prowadzeniu biznesu, niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo kupić lub sprzedać produkty, zawrzeć umowę, czy zorganizować sprawną dostawę towarów. Dzięki moim usługom zaoszczędzą Państwo lata na budowaniu relacji.

Jeśli sami zajmują się Państwo pośrednictwem w sprzedaży towarów, mogę pomóc znaleźć chętnego nabywcę. Pozwoli to Państwu uzyskać większą prowizję i zadowolenie zleceniodawcy.

Tłumaczenie komunikacji ze stroną włoską 

W ramach prowadzonej działalności chętnie podejmę się stałego pośredniczenia w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą. Pomogę przy negocjacji warunków transakcji pomiędzy klientem a potencjalnym kontrahentem. Moje usługi obejmują m.in. tłumaczenie korespondencji biznesowej i negocjacji oraz tłumaczenie ustne na spotkaniach biznesowych.

Udział w targach branżowych

Zajmuję się również pośrednictwem na targach branżowych. Udział w takim wydarzeniu to doskonały sposób na pozyskanie nowych kontaktów biznesowych. Pomogę zaprezentować firmę w obcojęzycznym środowisku.  Mogę również przygotować materiały reklamowe po włosku: bannery, ulotki, strony internetowe, katalogi produktów, oferty i broszury informacyjne. Jeśli planują Państwo przeprowadzić prezentację lub szkolenie, podejmę się tłumaczenia na żywo.

Tłumacz polsko-włoski jako pośrednik w kontaktach handlowych

Decyzja o skorzystaniu z usług profesjonalnego tłumacza polsko-włoskiego to inwestycja, która zwiększa szanse na sukces w biznesie międzynarodowym. Niezależnie od tego, czy są Państwo na początku przygody na rynku włoskim, czy prowadzą tam działalność od dawna, moje wsparcie pomoże usprawnić procesy biznesowe. Jeśli pragną Państwo dalej rozwijać się na Półwyspie Apenińskim, zachęcam do kontaktu ze mną.