Tłumaczenie stron internetowych włoski

Tłumaczenie własnej strony internetowej

W przeszłości strona internetowa była po prostu witryną. Większość odwiedzających znała jej adres i wchodziła na stronę bezpośrednio, nie wyszukując jej wcześniej w międzynarodowych wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie własnej strony internetowej włoski
W dzisiejszych czasach, aby zdobyć klientów, należy przetłumaczyć stronę na język używany na rynkach docelowych. Wyszukiwanie komercyjnych stron internetowych odbywa się za pomocą wyszukiwarek. Aby uplasować się na pierwszych miejscach, stronę należy pozycjonować. Strona internetowa stała się niezbędnym narzędziem marketingowym, dzięki któremu możemy przedstawiać własne przedsiębiorstwo, ofertę, produkty, katalogi oraz odbierać zamówienia.

Format tłumaczeń
Treść stron tłumaczona jest w formatach standardowych (.txt, .doc, .rtf) lub bezpośrednio w plikach źródłowych, typu: .asp, .htm(l), .php, .xml, java i inne.

Webmarketing + tłumaczenie
Oferujemy usługi tłumaczenia i pozycjonowania słów kluczowych, tytułów i opisów do umieszczenia w kodach stron internetowych. Korzystając z odpowiednich narzędzi statystycznych wychodzimy od szeregu słów rodzajowych w języku wyjściowym strony, opracowując nowe i skuteczne wyrażenia w językach docelowych.