Tłumaczenia online

Jako Biuro tłumaczeń języka włoskiego, które stara się wychodzić naprzeciw potrzebom swoich klientów korzystając z szerokiej struktury narzędzi oraz technologii wprowadzamy do swojej oferty możliwość realizacji tłumaczeń uwierzytelnionych, poświadczonych (przysięgłych) w formie elektronicznej – online.

 

Dzięki czemu korzystając z naszych usług w formie tłumaczeń ustnych i pisemnych online będą Państwo mogli otrzymać swoje tłumaczenia w tempie ekspresowym.

Tłumaczenia online jakie realizuje nasze biuro to:

  • tłumaczenia pisemne,
  • tłumaczenia ustne,

 

Tłumaczenia pisemne online – realizowane będą w następującej postaci:

 

W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie, przesyłamy wycenę usługi oraz podajemy termin jej realizacji. Po akceptacji wyceny, wykonujemy tłumaczenia i odsyłamy je również drogą elektroniczną na wskazany przez Państwa adres e-mail, dołączając fakturę VAT za wykonaną usługę.

 

Tłumaczenia ustne online – realizowane będą w następujący sposób:

  • kontakt – telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej e-mail,
  • Podczas rozmowy ustalany jest termin oraz godzina realizacji tłumaczenia ustnego,
  • W wyznaczonym terminie, nasz tłumacz kontaktuje się z Państwem za pośrednictwem komunikatora służącego do organizacji Wideokonferencji – Skype.

 

Po zakończeniu wideokonferencji w ciągu 30 minut wysyłamy na wskazany przez Państwa adres e-mail, fakturę VAT za wykonaną usługę w celu rozliczenia.

Ekspresowe tłumaczenia online

Jako że zależy nam na zadowoleniu klienta staramy się realizować wszystkie zlecone nam tłumaczenia w szybkim tempie, lecz zdając sobie sprawę że nasi klienci mają indywidualne preferencje co do terminów realizacji, dlatego też umożliwiamy ekspresową realizację zlecenia za dodatkową opłatą. 

Opłata jest ustalana indywidualnie w zależności od stopnia trudności wykonywanego tłumaczenia. Wysokość opłaty, zostanie uwzględniona podczas wyceny, o ile klient zaznaczył wcześniej że zależy mu na ekspresowym terminie realizacji.